Krajské finále plavecko-běžeckého poháru

Ve čtvrtek 30. 5. se konalo ve Slaném krajské finále plavecko-běžeckého poháru. Naši školu se vydaly reprezentovat 4 dívky.

Odjezd byl už v 6:40, tudíž si reprezentantky musely přivstat. Nejdříve je čekalo plavání, ve kterém si vedly výborně. Verča dokonce vyhrála plaveckou část a Kristýna skončila těsně za ní. Následoval běh, který se bohužel odehrál za mírného deště. Jako první absolvovala svůj běh Klárka, která udržela své postavení po plavání a skončila celkem na 4. místě. Poté následovala Míša, jež patřila v kategorii mezi mladší sportovkyně. Přesto si vedla výborně a doběhla na 15. místě. Verča svoji první pozici po plavání neudržela, ale může ji těšit bronzová medaile. Své postavení po plavání vylepšila Kristýna díky výbornému běhu o jednu příčku a díky tomu se stala přebornicí Středočeského kraje v plavecko-běžeckém poháru.

Všem dívkám děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a gratulujeme.