Ze života školy

Napiš pro mě

V polovině června byla zakončena celoroční literárně-výtvarná soutěž „Napiš pro mě“.

6. C na průzkumu Českých Budějovic

Poslední týden před prázdninami je díky příznivému počasí i ne tolik striktnímu „rozvrhovému“ režimu jako stavěné na výlety. Třída 6.C se vydala vlakem do Českých Budějovic.

Příběhy našich sousedů

S dalším školním rokem je tady opět skvělý dějepisný projekt Příběhy našich sousedů. Podívejte se do následujícího příspěvku.

Prvňáčci prvňáčkům

Žáci 1.C po úspěšném setkání s dětmi z mateřské školy zopakovali své umění a zorganizovali spolu s paní učitelkou E. Humlovou dopravní chvilku i pro své spolužáky z 1. tříd.

O2 Chytrá škola

Díky programu O2 Chytrá škola bylo v uplynulých týdnech zrealizováno opět několik velice důležitých besed a workshopů, a to jak pro děti, tak pro rodiče.

Pohár rozhlasu

V uplynulých 14 dnech se naše 2 nejstarší ročníky zúčastnily atletických závodů družstev.