Ze života školy

Tonda Obal

V pondělí 15.4. k nám do školy přijela pojízdná výstava Tonda Obal na cestách. Lektoři dětem během hodiny nejen povídali o třídění a recyklaci odpadu.

Ukliďme Česko

Po roce se opět uskuteční akce s názvem Ukliďme Česko, které se zúčastní jak žáci, tak pedagogové a pedagožky naší školy.

Den s lesníky

Čtvrťáci a páťáci se před Velikonoci seznámili s lesem trochu jiným netradičním způsobem.

Doba stříbrná pokračuje

Po stříbrných úspěších nižších ročníků ve vybíjené přichází stříbrná medaile ukořistěná baskeťačkami 6. a 7. ročníků.

Předsudky a kritické myšlení

Preventivní program na téma Předsudky a kritické myšlení proběhl ve dvou dnech v rámci všech osmých ročníků naší základní školy před nedávnými jarními prázdninami.

Chemie nás baví!

V pátek 15. března 2024 se na škole uskutečnilo další chemické odpoledne určené pro žáky pátých, šestých a sedmých ročníků.