Doba stříbrná pokračuje

Tento týden naposledy – bylo toho dost (4 turnaje) – report z dnešního basketbalového turnaje mladších dívek.

Turnaje se zúčastnilo 9 škol rozdělených do 2 skupin, z každé postupovaly 2 do semifinále a poté sehrály křížem zápasy o 3. a 1. místo.

V naší skupině bylo 5 škol, před námi tedy byly 4 zápasy. Všechny proběhly dle předpokladů hladce a bez zaváhání, proto jsme se dostaly bez problémů do semifinále společně se Svatou Horou, Dobříší a Březovými Horami. My jsme se v semifinále utkaly s druhým z vedlejší skupiny, což byla Svatá Hora. Trochu vystresovaný začátek se naštěstí uklidnil a poté už to byla naše hra a my jsme ji snadno dotáhly do vítězného konce. Poslední zápas o vítězství v turnaji nás čekal proti vítězkám druhého semifinále, Březovým Horám. Bylo jasné, že basketbalistky nám nedají nic zadarmo, my jsme však bojovaly velmi statečně. V poločase jsme těsně vítězily 6 : 5 a emoce byly velmi vypjaté. Ve druhém poločase nás však třemi rychlými útoky soupeřky přehrály a konečným výsledkem 15 : 8 jsme skončily na 2. místě. Nutno podotknout, že holky hrály proti zkušeným basketbalistkám, které trénují 3x týdně a o víkendech hrají zápasy, tedy rozhodně se žádná ostuda nekonala, právě naopak! Hrály jsme dnes opravdu krásný basketbal!