Pohár rozhlasu

V uplynulých 14 dnech se naše 2 nejstarší ročníky zúčastnily atletických závodů družstev. V úterý 7. 5. se vydalo na Dobříš závodit našich 7 dívek. Závody začaly výborně, když holky vyhrály štafetu. V následujícím sprintu si také nevedly špatně a obsadily přední příčky. Poté přišly na řadu 3 technické disciplíny: vrh koulí, skok daleký a skok do výšky. V těchto disciplínách se nám bohužel moc nedařilo. Na závěr se běžel závod na 800 m, který naše žákyně ovládla. Celkově to stačilo na 5. místo ze 12 škol.

Klukům se závod na Dobříši odložil o týden kvůli špatnému počasí, proto ho absolvovali 15. 5. Kluci napodobili své spolužačky a též ovládli štafetu. Ve všech následujících disciplínách útočili na přední příčky, a tím získali mnoho bodů. Celkově to stačilo na krásné 3. místo z 10 škol. Všem gratulujeme.