Krajské kolo ve štafetovém běhu

Na krajské kolo jsme vyrazili do Slaného, stejně jako dalších 8 škol ze Středočeského kraje. Proběhlo několik změn v týmu běžců a očekávali jsme tedy zlepšení časů oproti okresnímu kolu. Již po 1. štafetě 8 x 100 m 4. a 5. tříd jsme měli skvěle našlápnuto, děti běžely výborně, předávky se povedly a my se ocitli překvapivě na 1. místě. Druhá štafeta na stejnou vzdálenost, 2. a 3. třídy, dopadla nepatrně hůře, ale stále to po sečtení časů obou štafet vypadalo na medaili. Rozhodující byla kombinovaná štafeta mladších a starších na 8 x 200 m. Ta se nám bohužel moc nepodařila a časový propad oproti soupeřům byl veliký, což nás nakonec stálo medaili. Nedá se nic dělat, byla na dosah, ale soupeři byli rychlejší. I tak je celkové 4. místo na kraji úspěch!

V doplňkových disciplínách skok do dálky a hod medicinbalem jsme také byli vidět. Hod medicinbalem vyhrál ze všech chlapců Šimon Stejkoza hodem 9,5 m, Veronika Hradecká byla na 2. místě hodem 8,8 m. Skok do dálky vyhrál Michal Skalička.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy!